Atbalsts 24/7

Pakalpojums ikdienas .

Izpārdošana
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4

Gaisa Master AM7 Plus Gāzes Sensors Mājas PM2 Testeri Detektoru DART Formaldehīds 2-FE5 GOS Sensirion 0053 CO2 Open Source

€200.60

Pieejamība :Pieejams

Tagi

Tagi: gaisa kuba, co2 sensors, sirds pulsa sensors, sensors tonera, gaisa master, cjmcu 811, voc gāzes sensors, gaisa ātruma sensors, co2 detektors, akvārija co2.

 
 

Pakete ietver

1 * AM7 Plus Gaisa detektīvs sensors bez akumulatora

Šeit ir datu lejupielādes saiti

http://pan.baidu.com/s/1jIj83hs

Testa Objekts AM7 AM6 PM2.5 jā JĀ PM10 JŪS S JĀ HCHO jā JĀ Gos jā JĀ CO2 JĀ NĒ Temperatūru, JĀ, JĀ Mitrums JĀ JĀ Akumulatora nē NĒ

Uzmanību!

1. Lūdzu, novietojiet ierīci uz galda, bet to izmanto, lai būtu taisni pret galdu palīdzēs iegūt pareizu lasījumi.Ja jūs vēlaties to izmantot, kad pastaigas ārpus vai pārvietošanu, lūdzu, ne uz labo pusi ierīce, tas ietekmēs sensors temperatūras un Formaldehīds(HCHO).

2. Nelietojiet to uz gultas.

3. Izmantojot šo detektoru pirmo reizi, lūdzu, pagaidiet, lai 1 stundu datu self-pielāgo.Tas vēl ir 5 minūtes, lai pabeigtu regulēšana process, lai pārliecinātos, vai pareizi lasījumi pēc tam, kad vairākas reizes, izmantojot.

4. Ja ir nepieciešams, lai saņemtu Formaldehīds(HCHO) rādījumiem, lūdzu, izslēdziet pārbaudīta vieta logi un durvis vismaz 12 stundas.(Starptautisks standarts)

5. Dzeltenā LED zem ekrāna rāda akumulatora kapacitāte, kamēr mirgo 4 reizes nozīmē, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts.To neviens akumulatora versija arī ir LED gaismas, tā būs apgaismota, kamēr ierīce, kas savienota ar strāvas avotu.

6. Šo ierīci nedrīkst lietot zem smaga piesārņotā vidē.Tas radīs sensoru pārslodzi, un var atstāt bojājumus sensors pastāvīgi.

7. Putekļu apkārtne būs apdraudēt lāzera sensoru.rezultāts PM lasījumā varētu būt mazāks, nekā reāliem datiem.

8. Lūdzu, nav īsslēguma akumulatoru, nenovietojiet ierīci saskaņā augstums temperatūra apstāklis vai citas vides, kas var atstāt bojājumus uz šo elektronisko ierīci.

9. Apturēt prom no silīcija tvaika, šampūns vai citi ķīmiskie reaģenti.

Pirmo reizi izmantojot šo detektoru, iepakojuma būtu savdabīga smarža, un kas var ietekmēt mērījumu rezultātus, ierīces, lūdzu, glabājiet to ieslēgt un atstāt šo ierīci par 1 stundu, pēc tam atjaunotu datus.kas nodrošinās ierīce paliek ideālā stāvoklī.

Pēc tam, kad saņem datus, air master 2 novērtēs rezultāts, un dot vērtējumu (Pārāk)vai(normal).Gaisa master 2", ir, izmantojot valsts standarta GB-T 18883-2002 un Amerikāņu standarts, lai novērtētu atklāt rezultātu.

Amerikāņu vēstniecības: http://www.stateair.net/web/post/1/1.html

● Pareiza Procedūra Ierīces Darbības

Asaru off paketi iegūtu ierīci ārā.

Pārbaudot sastāvdaļas: vai Ir kāds bojāts vai nokrist daļu, ja daži elementi nav stabili, mēģiniet vēlreiz mēģiniet lasīt vai nospiediet grūti, lai tā stick uz kuģa.

Savienots ar Barošanas avots: Nav akumulatora versija būtu pievienojiet USB kabeli vispirms.

Ieslēdziet ierīci: Pārslēgt melnās slēdzi uz kreiso pusi, un ieslēdziet ierīci.

Laipni Interfeiss: Pie welcome interfeisu, lietotāji var pārslēgt darba valodu, nospiežot pogu 2, pēc izskata pīkstienu, valoda būs pārgājuši uz Ķīniešu vai angļu valodā.

Interfeiss 1: Interfeiss 1 ir galvenais displejs šīs ierīces, tas liecina, 7 galvenajām vides elementu vērtības.numuri tiks atjaunots ik pēc 2-3 sekundes, ātrums ir 1 reizi ātrāk, nekā pēdējās paaudzes Gaisa Meistars.

Interfeiss 2: tajā Interfeiss 1, Nospiežot uz leju pogu 1 labajā pusē būs pāriet uz interfeisu 2. Šajā displejs, tas ir katra sensora datus, platību iepriekš ir īpaši jautājumos, counter, platība zemāk ir vēstures dati, PM2.5. Turiet taustiņu 2 labajā pusē būs aktīvi ilgums izvēles, laika līnija tiks mainīta uz zaļu.Pēc aktivizēt laika iestatījumus, saglabāt, nospiežot pogu 2, tā piedāvā dažādas laika ilgumu, atlases, minimums ir 32 minūtes un maksimālais būs 24 stundas, un diagrammā tiks dzēsti turot pogu 2.

Funkcija katras pogas:

1. sānu taustiņš 1: Slēdzis lapā

2. sānu taustiņš 2: interfeiss 2, turiet (3 sekundes), lai notīrītu vēstures datus, nospiediet, lai mainītu diagrammas ilgums.

3. sānu taustiņš 3: saskarnes 1, turiet (3 sekundes), lai atvērtu vai aizvērtu MicroSD(TF) karti, datu ierakstīšanas funkcijas.

4. sānu taustiņš 4: Turiet (2 sekundes), lai mainītu spilgtumu, displeja ekrāna.

5. sānu pogu 1+2: interfeiss 1, turiet (2 sekundes), gan pogas 1 un 2 saskaņot sensors (tas ir jārīkojas, kad ierīce ieslēgta vismaz 20 minūtes, āra vidi).

● Citas Darbības Problēmām

Ja būtu es reset sensors?

Kad tālrunis ir ieslēgts un izmantojot ierīci 1 diena, Novietot āra vidē, 20 minūtes, ievērojiet datus uz displeja.

Pēc unboxing ierīces un pagriezās pret, ja datu GOS ir vairāk nekā 0.00, vai HCHO lasījumā ir vairāk nekā 0.00, vai CO2 lasījumā ir vairāk nekā 500ppm atiestatīšana darbība jāveic saskaņā ar kādu no šo scenāriju sarakstu iepriekš.(process, reseting ierīce ir uzskaitīti šajā sadaļā).

Mērķis reset datus, lai nodrošinātu šo ierīču piekļuves āra gaisa un izmantojot šos datus, kā atsauci, lai novērtētu piesārņot datus.Tāpēc tas jāņem vērā āra vidi un novieto to vismaz 20 minūtes.


 • Teorija: GĀZE
 • Materiāls: Maisījums
 • Zīmola Nosaukums: elektriskā magic
 • Izejas: Digitālo Sensoru
 • Izmantošana: gāzes sensors
 • Veids: gāzes sensors
 • Modeļa Numurs: 002515-am7plus

Uzraksti atsauksmi!

1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena