Atbalsts 24/7

Pakalpojums ikdienas .

Izpārdošana
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4

LC/UPC, lai SC/UPC Optisko Šķiedru Hibrīda Adapters ar LC Sieviešu un SC Vīriešu Savienotājs Hibrīda Optiskās Šķiedras Savienotāju Adapteri

€6.17

Pieejamība :Pieejams

Tagi

Tagi: Šķiedras, mikrotik poe, spraudni ftth, d, link maršrutētājs, fundidora, mikrotik maršrutētājs, optiskās šķiedras plastmasas, spraudni sc upc, fi wi maršrutētāju, mikrotik routerboard.

 
 

LC/UPC, lai SC/UPC Optisko Šķiedru Hibrīda Adapters ar LC Sieviešu un SC Vīriešu Savienotājs

Motīvs:

Atkārtoti līdz pat 1000 reizes

Augsta precizitāte un labas compatiblity

Augstu uzticamību un stabilitāti

Specifikācija:

1. Hibrīda adapteris tips: SC LC

2. Šķiedras tyle: SM 9/125 Šķiedras.

3. Ievietošanas Zudumu(db): Mazāk par 0.50

4. Atkārtojamība(db): Vairāk nekā 0.38

5. Aizvietojamību(db): Mazāk nekā 0.20

6. Piedurknes Ligzdas Materiāls: Cirkonija dioksīda keramikas

7. Darba temperatūra: -25C līdz +75C.

8. Uzglabāšanas temperatūra: no 25 līdz +75C.

Parametrs

Vienības

SC LC

SM

PC/UPC/APC

Ievietošanas Zudumu (Tipisks)

dB

≤0.2

Atgriešanās Zaudējumu

dB

≥60

Apmaināmība

dB

≤0.2

Atkārtojamība

dB

≤0.2

Izturība

Laiks

> 1000

Darbības Temperatūra

°C

-40~75

Uzglabāšanas Temperatūra

°C

-45~85

Par sūtījumu

1 .PASAULES KUĢNIECĪBAS (izņemot dažas valstis un APO/FPO).

2. Visi pasūtījumi tiks operatīvi apstrādāta un tiks izvesti 3-5 dienas pēc tam, kad maksājums ir apstiprināts Brīvdienu laiku pagarināt.

3,lūdzu, Lūdzu, nav 1-3 zemu vērtējumu par kuģniecības izraisīt ārzemēs, piegāde var ietekmēt daudzi faktori, piemēram, Muitas apstrādi, Pēc strike utt.

4. Mēs o rīgi kuģis objektu, lai to apstiprināja, lai adreses, tāpēc, lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu pasūtījums adrese atbilst jūsu piegādes adresi.

5. Pēc izvēles kuģniecības veidos: China Post Air Mail, Honkongā Post, Gaisa Pasts, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS,

Par atgriešanos &kompensācijas

1. Jūs varat sazināties ar mums un pēc tam sūtīt preci mums atpakaļ 7 dienu laikā pēc tam, kad prece ir piegādāta.Ja vienums ir jūsu rīcībā, vairāk nekā 7 dienām mēs saudzīgs izmantot, un nebūs jums piedāvāt kompensāciju vai Nomaiņa.

2. Visi atgriezās objektiem ir jābūt oriģinālajā iepakojumā.Blakus, jums ir sniegt mums piegāde izsekošanas numuru un konkrētu atgriešanās iemesls.

3. Mēs piedāvājam jums kompensācijas vai nosūtīt jums nomaiņa saskaņā ar konkrētiem nosacījumiem, un jūsu būs pēc tam, kad jūs atgriezto preci.

4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības maksas, ja produkts ir bojāts vai nav, kā aprakstīts uz produktu lapu saites.

Par garantiju

Mēs piedāvājam 6-12 mēnešu garantija.Ja prece ir bojāta, lūdzu, paziņojiet mums 3 dienu laikā par piegādi.Visas preces ir jāatgriež to sākotnējā stāvoklī, lai pretendētu uz kompensāciju vai maiņas preces.Vienumi atgriezās pēc 15 dienu laikā par piegādi ir atbilstīgas tikai par remontu.Pircējs ir atbildīgs par visas kuģniecības izmaksas.Pērkot, tas nozīmē pircējs ir devis piekrišanu klusējot politikas.Ja sīkāku informāciju, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, mēs sadarbosimies ar jums, lai sasniegtu win-win.

Par atsauksmes

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!


  • Zīmola Nosaukums: UVR
  • Savienotāja Tips: Hibrīds
  • Izmērs: LC/UPC to SC/UPC
  • Saderīgs: Finisar
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā

A +++ Seller !!!

Jobsinmoscow (2021-02-03)

Uzraksti atsauksmi!

1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena